Değerlendirme Araçları

1 - 15 araç gösteriliyor. Toplam araç: 42

1 sayfa gösteriliyor. Toplam sayfa : 3

Logo Araç Adı Kategori Ücret Nitelikler Puanı
Pear Assessment
Pear Assessment, eski adıyla Edulastic, öğrenci öğrenimini standartlara dayalı değerlendirme araçlarıyla geliştiren kapsamlı bir platformdur.
Ücretsiz

0 out of 5

Fillout
Fillout formlar, anketler ve quizler oluşturmanıza olanak tanıyan kullanıcı dostu bir platformdur.
Ücretsiz

0 out of 5

PINGO
PINGO, kitleye yönelik etkileşim kurmanızı sağlayan bir uygulamadır. Canlı anketler oluşturarak, internete bağlı herhangi bir cihaz kullanarak katılım yapılabilen anketler başlatabilirsiniz.
Ücretsiz

0 out of 5

ClassQuiz
ClassQuiz, öğretmenlerin sınıf içi etkileşimi ve öğrenme sürecini zenginleştirmek amacıyla tasarlanmış bir web tabanlı quiz oluşturma ve yönetme aracıdır.
Ücretsiz

0 out of 5

Gradescope
Gradescope, öğretmenlerin ve eğitimcilerin ödevleri ve sınavları hızlı ve verimli bir şekilde değerlendirmelerine olanak tanıyan bir değerlendirme platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Rubric Maker
Rubric Maker, öğretmenlerin öğrencilerin performansını değerlendirmek için özelleştirilebilir rubrikler oluşturmasına olanak tanıyan bir web tabanlı araçtır.
Ücretsiz

0 out of 5

Parlay
Parlay, öğretmenlerin anlamlı, ölçülebilir ve kapsayıcı sınıf tartışmaları yapmalarına yardımcı olan AI destekli bir eğitim platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Quizalize
Quizalize, eğitimcilerin sınıflarında öğrenci katılımını artırmak, bireysel öğrenme boşluklarını tanımlamak ve her öğrencinin becerilerini geliştirmek için kişiselleştirilmiş takip etkinlikleri sunmalarına olanak tanıyan bir çevrimiçi quiz oluşturma platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Floop
Floop, öğretmenlerin öğrenci çalışmalarına hızlı geri bildirimde bulunmalarını sağlayan bir platformdur.
Ücretsiz

0 out of 5

GoSoapBox
GoSoapBox, eğitimcilerin öğrencileriyle etkileşim kurmasını ve anlık geri bildirim almasını sağlayan web tabanlı bir araçtır.
Ücretsiz

0 out of 5

AnswerGarden
AnswerGarden, eğitimciler, atölye liderleri ve beyin fırtınası yapmak isteyen herkes için basit ve etkileşimli bir geri bildirim aracıdır.
Ücretsiz

0 out of 5

Ziplet
Ziplet, öğretmenlerin öğrencileriyle etkileşime geçmelerini ve geribildirim toplamalarını kolaylaştıran bir uygulamadır.
Ücretsiz

0 out of 5

Gimkit
Gimkit, öğrencilerin eğlenirken öğrenmelerini sağlayan interaktif bir öğrenme platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Mote | Sesli Dönüt
Mote, kullanıcıların dokümanlar, e-postalar ve diğer platformlarda hızlı ve dostça yorumlar yapmalarını sağlayan bir sesli yorum eklentisidir.
Ücretsiz

0 out of 5

Factile | Jeopardy Games
Factile, eğitimcilerin ve öğrencilerin interaktif yarışma oyunları oluşturmasına olanak tanıyan bir web tabanlı platformdur.
Ücretsiz

0 out of 5