0
Karşılaştır

Classcraft’ın misyonu, öğrencilere eğlenceli ve işbirliğine dayalı öğrenme deneyimleri oluşturarak okulu daha ilgili ve anlamlı hale getirmektir. Oyunların ve hikayelerin (çocukların sevdiği şeyler) gücünü kullanan Classcraft, sınıfınızı öğrencileriniz için öğretici bir oyun alanına dönüştürür.

Classcraft’ın merkezinde öğrenme vardır. Classcraft öğretmeyle ilgili sevdiğiniz her şeyi, öğrencilerin oyunlarla ilgili sevdiği her şeyle birleştirmenize yardımcı olurken öğrencilerin ekran başında geçirdiği süreyi de en aza indirmeyi amaçlar.

Uygulama özellikleri nelerdir?

 • Gerçek dünyadaki eylemler için puan kazanın: Öğrenciler okulda iyi davranışlar gösterdiğinde – ödevlerini yapmak, diğer öğrencilere yardım etmek veya akademik olarak iyi performans göstermek gibi – öğretmenler öğrencileri XP ile ödüllendirebilir.
 • Seviye atlayın ve harika donanımların ve gerçek yaşam güçlerinin kilidini açın: Zamanla, XP kazanmak, öğrencilerin gerçekten arzuladıkları ödülleri kazanmalarını sağlar. Bu ödüller arasında ödevde daha fazla zaman gibi ayrıcalıklar yer alır.
 • İşbirliği deneyimin merkezinde: Classcraft ile öğrenciler eğlenirken birlikte nasıl çalışacaklarını ve daha fazlasını nasıl başarabileceklerini öğrenirler.

Ücret Modeli

Classcraft başlangıç, premium ve okul olmak üzere üç farklı ödeme planı sunar.

Başlangıç planı ücretsizdir. Şu özellikler yer alır:

 • Oyunlaştırılmış Sınıf Yönetimi: Öğrenciler oyun puanları kazanmak ve seviye atlamak için takım arkadaşlarının olumlu davranışlarını ve 21. yüzyıl becerilerini teşvik eder. Öğrenciler daha hesap verebilir hale geldikçe, önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz: öğretim.
 • Özelleştirilebilir Karakterler: Öğrenciler, sınıftaki ilerlemeleriyle seviye atlayan benzersiz karakterler oluşturmak için malzemeleri karıştırıp eşleştirebilirler.
 • Ebeveyn Özellikleri: Ebeveynler, çocuklarının ilerlemesini takip edebilir ve ana uygulamada Altın Parçalar ödüllendirerek oyun deneyimini evine taşıyabilir. Öğrenciler ödevlerini bitirmek ve ev işlerine yardım etmek için puan kazanabilirler.

Premium: Bu planın ücreti yıllık indirimli olarak $99’dır. Başlangıç olanındaki özellikler dahil olmak üzere şu özellikleri içerir:

 • Kişiselleştirilmiş Öğrenme Görevleri: Çevrimiçi dersler ve kaynaklar ekleyerek öğretim programını güçlendirin, etkileşimli tartışmalarla dijital vatandaşlığı öğretin ve ödevleri toplayın. Görevlerde puan kazanın ve Google Classroom ile senkronize edin.
 • İnteraktif Sınıf Araçları: Güçlü araçlar derslerinizi canlandırır ve pozitif sınıf kültürü oluşturur. Destansı Boss Savaşları ile biçimlendirici değerlendirmeyi eğlenceli hale getirin, sınıfı sessiz tutun ve Volume Meter ile hazineyi keşfedin ve çok daha fazlasını yapın.
 • Ekstra Ekipmanlar ve Evcil Hayvanlar: Öğrencileri ödüllendirin ve karakterleri için tonlarca harika ekipman ve evcil hayvanın kilidini açmalarına izin verin. Öğrenciler, son görünümü elde etmek için karakterlerinin yanında evcil hayvanlar görüntüleyebilir.

Okul: Bu plan için Classcraft ile iletişime geçmek gerekir. Başlangıç ve premium plandaki özellikler dahil olmak üzere şu özellikler yer alır:

 • Öğrenci Analitiği: Olumlu ve olumsuz davranış, işbirliği ve devamsızlık hakkındaki derin analitiği görüntüleyin. Müdahalelerin etkisini gerçek zamanlı olarak ölçün ve daha bilinçli, veriye dayalı kararlar alın.
 • Okul Kontrol Paneli: Liderlik ekipleri, okul düzeyinde Classcraft üzerinde tam kontrol ve görünürlüğe sahiptir. Katılım Yönetim Sisteminin, Okul İklim Endeksinin ve daha fazlasının gücünü keşfedin.
 • Okul İklim Endeksi: Olumlu ve olumsuz davranış, işbirliği ve devamsızlık hakkındaki derin analitiği görüntüleyin. Müdahalelerin etkisini gerçek zamanlı olarak ölçün ve daha bilinçli, veriye dayalı kararlar alın.
 • Geliştirilmiş güvenlik: Mesajlar ve yorumlar için IP adresi izleme ve küfür filtrelemeyi etkinleştirerek oyunu güvenli ve eğlenceli tutun.
 • Telefon Desteği: Classcraft’ın Partnerships ekibinden hızlı ve kişisel ilgi çekerek zamandan tasarruf edin ve daha az endişe edin.
 • Özel PD Desteği: Hem yerinde hem de uzaktan özel profesyonel gelişim yoluyla personeli güçlendirin. Bu oturumlar, eğitimcilerin hedeflenen sonuçlara ulaşmak için öğretim yaklaşımlarını geliştirmelerine yardımcı olur.

Ek Bilgiler: Classcraft

Beceri

, , ,

Desteklenen Platform

, , , ,

Dil Desteği

Kademe

Ödeme Planı

,

Ekran Görüntüleri: Classcraft

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Classcraft" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
 • Toplam (0)
Karşılaştır
0