Editör Seçimi

ClassDojo

Ücretsiz

İncelemeni ekle
3
Karşılaştır

ClassDojo, sınıfta öğrendiklerini evde resim, video ve mesajlar yollarıyla paylaşarak birbirine sımsıkı bağlı topluluklar inşa etmek için öğretmenlerin, öğrencilerin ve ailelerin her gün kullandığı bir iletişim platformudur.

Uygulamanın kullanım amacı nedir?

Olumlu Bir Kültür Oluşturun.

Öğretmenler öğrencilerini gerek sıkı çalışmak, nazik olmak, başkalarına yardım etmek, gerekse diğer konulardaki bir çok beceri ve değer için teşvik edebilirler.

Öğrencilere Ses Verin.

Öğrenciler kendi portföylerine fotoğraf ve videolar ekleyerek öğrendiklerini paylaşıp vitrine çıkarabilirler.

Anları Velilerle Paylaşın

Harika sınıf anlarının fotoğraf ve videolarını paylaşarak velilerin katılımını sağlanır.

Uygulamanın Özellikleri Nelerdir?

Sınıf

Sınıf, öğretmen ve öğrencilerin sınıf kültürünü inşa ettikleri yerdir. Yetenekleri ve değerleri – yaratıcılık veya takım çalışması gibi şeyleri – seçerler ve birbirleriyle ilerlemelerindeki geri bildirimleri paylaşırlar. Sınıf, öğretmen ve öğrencilerin birlikte inanılmaz bir sınıf kültürü oluşturmalarının en basit yoludur.

Hikayeler

Hikayeler okul gününden fotoğraf ve video akışlarını anında güncelliyor. Her sınıf, okul ve öğrencinin tümü evde ebeveynleriyle paylaşılan kendi Hikayesi vardır. Okul Hikayesi okul liderlerinin okula bağlı tüm ailelerle paylaşım yapmasına, Sınıf Hikayesi öğretmenlerin okula bağlı tüm ailelerle paylaşım yapmasına ve Öğrenci Hikayeleri öğrencilerin, öğrendiklerinden kendi hikayelerini: bir zaman çizelgesi – veya portföy – yaratmalarına yardımcı olur.

Mesajlar

Mesajlar, öğretmen, veli ve okul liderlerinin telefon numarası veya diğer iletişim bilgilerini paylaşmak zorunda olmadan birbirlerine anında mesaj göndermelerine olanak sağlar. Mesajlar 35 farklı dile çevrilebilir ve öğretmenlerin görev dışı saatleri ayarlamasına izin veren ”Sessiz Zamanlar” ile veliler öğretmenlerin ne zaman uygun olmadıklarını görebilirler.

Okulun Ötesinde

ClassDojo Okul Ötesi ailelerin ClassDojo’nun en iyi özelliklerini eve getirmesinin müthiş bir yoludur. Aileler evden geri bildirim puanlarına, eğlenceli bir avatar kişiselleştiriciye, ve çocukların azim ve düşüncelilik gibi beceriler geliştirmelerine yardımcı olan kişilik geliştirici aktivitelere erişim edinmek için üye olabilir. Tamamen isteğe bağlıdır ve halen ilk kez ClassDojo ailelerinin kullanımına sunulmaktadır!

Orijinal İçerik: Büyük Fikirler

ClassDojo Büyük Fikirler, öğrencilerin önemli kavramlar ve sosyal-duygusal beceriler hakkında bilgi edinmesine yardımcı olacak özgün içeriğe erişmek için öğretmen ve velilere basit yollar sunar.

Ek Bilgiler: ClassDojo

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

,

Kademe

, ,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: ClassDojo

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"ClassDojo" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0