0
Karşılaştır

Classtime, öğretmenlere ders esnasında tüm öğrencilerin anlama düzeyi hakkında anında dönüt sağlayan bir uygulamadır. Verimli değerlendirme platformunu kullanarak, her öğrencinin katılımını ve öğrenmelerini değerlendirin. Ücretsiz olarak 30.000’den fazla öğretim programı için hazırlanmış sorudan yararlanın, diğer öğretmenlerle paylaşın veya ders planlarınızı tamamlayacak kendi teknoloji destekli sorularınızı oluşturun. Tüm öğrencileri Collaborative Challenge & Puzzle için teşvik edin ve eğlenceyi öğrenme deneyiminin ayrılmaz bir parçası haline getirin.

Öne Çıkan Özellikler

 • Cevap analitiği: Tüm öğrenci yanıtlarını verimli bir şekilde takip ederek, öğrencilerinizin performansına dair size anında bilgi verir.
 • Gerçek zamanlı cevaplar: Ders programınızı, tek bir genel bakışla saniyeler içinde optimize edin. Öğrencileriniz kayıt olmaksızın katılabilir, ya da sadece kendi Google, Microsoft & Clever hesaplarıyla kimlik doğrulaması yapabilir.
 • Değerlendirme: Otomatik değerlendirme yoluyla zamandan tasarruf edin: Sadece her soruya belirli bir puan verin ve tüm soruların otomatik olarak notlandırılmasını bekleyin.
 • Dışa Aktarma: Otomatik olarak oluşturulmuş Excel ve PDF raporları, sonuçları depolamanın, öğrenciler, veliler ve müdürünüzle paylaşmanın en hızlı yoludur.
 • Sınıflar: Öğrenci Portalı’na erişim için öğrenci hesaplarıyla Sınıflar oluşturun ve sınıfınızı tek tıklamayla davet edin. Öğrenciler oturum kodlarına ihtiyaç duymazlar ve sonuçlarını geçmiş Oturumlar’dan indirebilirler.
 • Akademik dürüstlük: Özetleyici değerlendirmelerde öğrencilerin hile yapmasını azaltmak için gelişmiş karıştırma ve zamanlama özelliklerini kullanın.
 • Soru havuzları: Öğrencilerinizin başarısı için eğitim uzmanları tarafından hazırlanmış, 30.000’den fazla, standartlara uygun soruları içeren ücretsiz soru havuzlarından yararlanın.
 • Teknoloji destekli sorular: Öğrencilerinize 9 farklı teknoloji destekli soru türü imkanı sunun: çoktan seçmeli, onay kutuları, doğru veya yanlış, açık uçlu, sınıflama, sıralayıcı, metin vurgulama ve hot spot.
 • Matematiksel formüllerin güzel gösterimi: Fen ve matematiksel konular için ideal – matematiksel formüllerin güzel gösterimi için popüler bir işaretleme dili olan LaTeX’den yararlanın.
 • Görüntüler & YouTube: Öğrencilerinizin deneyimlerini zenginleştirin. Sorularınızda resimler ve YouTube videoları ekleyerek görsel işitsel öğrenmeyi güçlendirin.

Ödeme Planı

Classtime ücretsiz, premium ve okullar/kurumlar için olmak üzere üç farklı ödeme planı sunmaktadır. Gelişmiş özellik ve fiyat bilgilendirmesi için tıklayınız.

Ek Bilgiler: Classtime

Öğretim Yöntemi

Öğretim Tekniği

Beceri

,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

,

Kademe

, , ,

Ödeme Planı

,

Ekran Görüntüleri: Classtime

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Classtime" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
 • Toplam (0)
Karşılaştır
0