Codemoji

 48,81

İncelemeni ekle
0
Karşılaştır

Codemoji, arkadaşlarınıza emoji ile mesaj göndermek kadar kolay olan bir kodlama platformudur. Codemoji, HTML ve CSS kodunda sunulan özelliklere odaklanır ve karmaşık olan kod sözdizimini ve yazım zorluğunu ortadan kaldırarak öğrenmeyi hızlandırır.

Codemoji’nin temelinde, kodlama öğrenimi sırasında etkili olan yazım veya sözdizimi karışıklığının öğrenmeyi engellenmemesi gerektiği, ancak kodun temellerini de öğrenmeye odaklanması gerektiğine dair derin bir inanç vardır. Codemoji çocuklar için ücretsiz kodlama kursları sunmaktadır. Codemoji ekibi tarafından, çocukların temel programlamayı öğrenmesi için iki ücretsiz kodlama kursu oluşturulmuştur. Bu ücretsiz kodlama kurslarına linke tıklayarak erişebilirsiniz. Code.org’da HTML Saat Kodu etkinliği. Codemoji, her yaştan öğrencinin temel programlamayı öğrenmesine yardımcı olur.

Uygulama özellikleri nelerdir?

  • K-8 için bilgisayar bilimi öğretim programı: Öğretim programı, öğrencilerin kavramları öğrenmek ve yaratıcı bir şekilde uygulamak için kılavuz dersleri aracılığıyla öğrencilerin kendi hızlarında hareket ettikleri dersler şeklinde düzenlenmiştir. Codemoji ders planları, öğretmen rehberleri, cevap anahtarları dahil olmak üzere programlamayı eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde öğretmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.
  • Kodlama bilgisi gerektirmez: Kodlama deneyimi ve eğitim gerekmez. Öğretmenler Codemoji’yi sever, çünkü kendi hızına sahip program ile öğrenciler kendi başlarına öğrenmeye başlar. Codemoji, öğrenci sorularını cevaplamak için zengin bir kaynak seti sağlar.

Ücret Modeli

Codemoji, öğrenciler, ebeveynler ve öğretmenler için aylık ödeme planları sunmaktadır. Öğrenciler için $5, ebeveynler için $7 ve 100 öğrencisi olan öğretmenler için aylık $30’dır.

Ek Bilgiler: Codemoji

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

,

Ödeme Planı

Öğretim Yöntemi

Öğretim Tekniği

Ekran Görüntüleri: Codemoji

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Codemoji" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0