0
Karşılaştır

Çevrimiçi bilgi kartları, ders çalışmak için harika bir yoldur! Cram, çevrimiçi bir çalışma platformudur. Çalışmanız, ezberlemeniz, kendinizi test etmeniz ve daha fazlası için geniş bir bilgi kartı yelpazesi sunmaktadır. Yabancı dil öğrenme, çarpım tablosunu ezberleme veya vücuttaki her kemiği öğrenme gibi pratikler için kendi bilgi kartlarınızı hazırlayın.

Bilgi kartları, ezberleme ve ezberleme ilkelerine dayandıkları için etkilidir. Cram.com ile kendi setinizi oluşturmak için web tabanlı bilgi kartı oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Çevrimiçi bilgi kartlarınızı oluşturduğunuzda, ders çalışabilir, dışarı aktarabilir ve hatta sınıf arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman, herkesle mükemmel bir şekilde işbirliği yapabilirsiniz.

Cram ayrıca büyük bir uygulama mağazasına sahiptir, böylece Android, iPhone veya Windows cihazınız için başka mobil bilgi kartları bulabilir, böylece bilgi kartlarınızı hareket halindeyken yanınızda götürebilirsiniz! Flash kartlarınızı sürekli olarak incelemek, çok az çaba harcayarak çalıştığınız bilgilerin daha fazlasını elinizde tutmanızı sağlayacaktır. Ek olarak bilgi kartlarını çalışma grubunuzdaki diğer öğrencilerle de indirip paylaşabilirsiniz ve hem PC’lerde hem de Mac’lerde çalışır. Oluşturabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bilgi kartlarıyla ilgili bir sınırlama yoktur.

Uygulama özellikleri nelerdir?

  • Seçmeli Öğrenme: Uygun seviyeye odaklanarak çalışmanıza öncelik verin – her seviye bir bilgi derecesini temsil eder. Bu, ne öğrenmen gerektiğini, ne zaman öğrenmek istediğini öğrenmeni sağlar.
  • Aşamalı Öğrenme: Cram ile aşamalı öğrenme, bir seti tamamlamak için gereken süreyi en aza indirir ve bilgi saklama süresini en üst düzeye çıkarır.
  • Otomasyon: Bilgi kartları seviyeler arasında otomatik olarak taşınır, bu da hangi bilgi kartlarını çalışmanız ve geliştirmeniz gerektiğini görmenizi kolaylaştırır.
  • Değerlendirme: Bilgi kartlarının çeşitli bölmelerdeki dağılımını inceleyerek, konudaki ustalığınızı kolayca ölçebilirsiniz.
  • Topluluk: Kart setleri, sistemimizdeki yüz binlerce bilgi kartından herhangi birinden oluşabilir. Arkadaşlarınızın bu bilgi kartlarını oluşturmak için harcadıkları zamandan yararlanmak için bu bilgi kartlarını kendi setinize ekleyin.

Ek Bilgiler: Cram

Öğretim Yöntemi

Öğretim Tekniği

Beceri

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

Kademe

, , , ,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: Cram

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Cram" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0