0
Karşılaştır

Elementari ile interaktif hikayeler oluşturabilirsiniz. Dijital hikaye anlatımı için ihtiyaç duydunuz materyalleri sürükle bırak kod blokları ile kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Elementari Özellikleri

  • Sürükle Bırak

Elementari ile sahnedeki illüstrasyon veya metinlere hareket kazandırabilirsiniz. Sahnede belirme, hareket etme, dönme ve diğer birçok animasyon özelliği ile hikayelerinize canlılık katın.

  • Görsel Filtreler

Görsellerinizin ve fotoğraflarınızın tam da istediğiniz gibi görünmesi için resim düzenleme araçlarından ve görsel filtrelerinden yararlanabilirsiniz.

  • Etkileşim Öğeleri

Ses oynatma, yeni bir sayfaya gitme veya hareketlendirme gibi farklı etkileşim öğelerini kullanarak hikayenizi güzelleştirebilirsiniz.

  • Yazı Çeşitliliği

Hikayenizi en güzel şekilde anlatmak için Google’ın binlerce yazı tipini kullanabilirsiniz.

  • Bileşenler

Özelleştirilebilir butonlar ve fazlasını ekleyin. Elementari içerisinde farklı bileşenler bulunmaktadır.

Elementari, herhangi bir kurulum ve indirme işlemi gerektirmeksizin doğrudan bulut üzerinde çalışır ve oluşturduğunuz tüm materyaller bulutta saklanır. Hikayeleriniz istediğiniz yer ve zamanda tekrar düzenlenebilir.

Hikayelerinizi istediğiniz sosyal ağda yayınlayın ya da embeb (yerleştirme) kodu yardımıyla blog veya web sitenize ekleyin.

Ücret Modeli

Elementari, kullanıcıları için 4 farklı ücretlendirme seçeneği sunmaktadır. Bunlar; ücretsiz, hobi, eğitimci ve okul paketleridir.

Ücretsiz: Ücretsiz kullanımda elementari kütüphanesinde bulunan ücretsiz görseller, sesler ve materyaller kullanılabilmektedir. 1 sınıf açmaya izin veren uygulama maksimum 30 öğrenci kabul etmektedir. Sınırsız sayıda hikaye oluşturup yayınlanabilirken ücretsiz pakette çoklu öğretmen hesabı açma, öğrencilere geri bildirim verme, öğrenci analitiklerine erişme gibi özellikler kapalıdır.

Hobi: Bu paket aylık $10 olup ücretsiz paketten farkı öğretmenin illüstrasyon kütüphanesine ve ses içeriklerine sınırsız erişimi olmasıdır. Benzer şekilde 1 öğretmen ve 30 öğrenci hesabı sınırlaması vardır. Öğrencilerin ise öğretmenden farklı olarak illüstrasyon ve ses içeriklerine erişimi sınırlıdır.

Eğitimci: Bu paket aylık $29 olup daha geniş özellikler sunmaktadır. Hem öğretmenin hem de öğrencilerin Elementari içeriklerine erişimi sınırsızdır. Buna ek olarak 1 öğretmen hesabında 90 öğrenciye kadar destek sunan sınıf açılabilmektedir. Çoklu öğretmen hesabı açılamayıp öğrencilere geri bildirim verme, öğrenci analitiklerine erişme gibi özelliklerde kullanılabilir durumdadır.

Okul: Bu paket aylık $99 olup tüm özelliklere erişim sağlanabilmektedir. Çoklu öğretmen hesapları açılabilir. Buna ek olarak bir sınıftaki öğrenci sayısına yönelik sınırlama da bulunmamaktadır.

Ek Bilgiler: Elementari

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

, ,

Ödeme Planı

, ,

Ekran Görüntüleri: Elementari

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Elementari" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0