IXL | Kişiselleştirilmiş Öğrenme

 145,00

İncelemeni ekle
0
Karşılaştır

IXL kişiselleştirilmiş öğrenmedir. Kapsamlı bir K-12 müfredatı, kişiselleştirilmiş rehberlik ve gerçek zamanlı analitik ile IXL, her öğrencinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılar. IXL’in 8.000’den fazla beceriye sahip tam müfredatı ile her seviyeden öğrenciler, geçmiş kavramları gözden geçirir veya yeni bir alan keşfedebilir ve böylelikle ihtiyaç duydukları konuları tam olarak öğrenebilirler. Anında geri bildirim ve adım adım cevap açıklamaları, öğrencilerin hatalarının üstesinden gelmelerine ve kalıcı ilerleme kaydetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, soru zorluğu, öğrencileri doğru düzeyde zorlayacak ve gelişmelerine yardımcı olacak şekilde uyarlanır.

Öne Çıkan Özellikler

MATEMATİK

IXL’in K-12 öncesi müfredatı ile her öğrenci matematikte başarılı olabilir! Resimlerle atlama sayımından ikinci dereceden fonksiyonların grafiğini çizmeye kadar, öğrenciler her kavramı hayata geçiren dinamik problem türleri ile etkileşime girerler. Ve keşfedilecek sınırsız sorularla, öğrenciler her beceride ustalaşmak için ihtiyaç duydukları kadar pratik yapabilirler ve aynı problemi asla iki kez görmezler.

DİL ÖĞRENME

IXL’in K-12 öncesi müfredatı, güçlü okuyucular ve yazarlar oluşturmanıza yardımcı olur! IXL, kavramadan kompozisyona kadar her kavramı, öğrencilerin bulundukları yerden gelişmelerine yardımcı olan yüksek düzeyde hedeflenmiş becerilere ayırır. Eğlenceli ve ilişkili sorular, öğrencilerin yeni kelimeler öğrenirken, dil bilgisi hatalarını düzeltirken, metni analiz ederken, yazma becerilerini güçlendirirken ve daha fazlasını yaparken ilgisini çeker.

BİLİM, SOSYAL ARAŞTIRMALAR VE İSPANYOLCA

Tüm temel konularda bilgi oluşturun! 2. ila 8. sınıf fen bilimleri ve sosyal bilgilerdeki kapsamlı müfredat ile öğrenciler çevrelerindeki dünya hakkında heyecan verici ve ilgili kavramları öğrenebilirler. Temel İspanyolca ile öğrenciler, İspanyolca akıcılığı yolunda ilerlemeye başlayabilirler!

GERÇEK ZAMANLI TANI

Tabletlerde bulunan IXL’in Gerçek Zamanlı Teşhisi, her öğrencinin matematik ve İngilizce sanatlarındaki mevcut bilgi düzeyini belirler. Öğrenciler soruları yanıtladıkça, kendileri hakkında daha fazla şey keşfedecek ve bir sonraki öğrenecekleri en iyi becerilerle ilgili kişiselleştirilmiş öneriler ortaya çıkaracaklar!

SÜRÜKLEYİCİ DENEYİM

Sürükleyip bırakılan sorulardan grafik araçlarına kadar etkileşimli özellikler, öğrencilerin materyalle yeni yollarla etkileşime girmesine olanak tanır. El yazısı tanıma ile öğrenciler matematik cevaplarını parmak uçlarıyla kolayca yazabilirler. Tabletlerde, öğrenciler ekranlarına yazarak her soruya cevap verebilir. Ayrıca, renkli ödüller öğrencilerin başarılarını vurgular ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirir!

Ödeme Planı

Her gün ücretsiz olarak 10 soruyu uygulayın. Aylık 19,95 ABD doları karşılığında kapsamlı müfredat, anlamlı rehberlik, ilerleme takibi, eğlenceli ödüller ve daha fazlasıyla tamamen kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimine erişim elde edebilirsiniz.

Ek Bilgiler: IXL | Kişiselleştirilmiş Öğrenme

Öğretim Yöntemi

,

Öğretim Tekniği

,

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

Kademe

, ,

Ödeme Planı

,

Ekran Görüntüleri: IXL | Kişiselleştirilmiş Öğrenme

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"IXL | Kişiselleştirilmiş Öğrenme" için inceleme gönderen ilk kişi olun

IXL | Kişiselleştirilmiş Öğrenme
IXL | Kişiselleştirilmiş Öğrenme

 145,00

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0