1
Karşılaştır

Kialo, eleştirel düşünme becerisini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir ortamdır. Kialo ile tartışmaları mantıksal açıklamalarla destekleyerek ortak uzlaşıya dayalı çözümler üretebilir ve öğrencilerin bu becerilerinin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Kialo ile büyük küçük demeden her konuda tartışma açabilir ve konunun yer yönünü tartışma yoluyla derinlemesine inceleyebilirsiniz. Sınıf için özel tartışmalar oluşturabileceğiniz gibi dünya üzerinde en çok tartışmalı konulara da katkı getirip evrensel bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Kialonun tek misyonu dünyayı daha düşünceli bir ortama dönüştürmektedir.

Oluşturduğunuz tartışmalara katkı getiren kişilerin fikirlerini katılma ve katılmama durumu ile derecesine kadar görüntüleyebilir ve genel bir bakış açısı elde edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak tartışma topolojisi ile tartışmadaki genel eğilimleri grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz. Tartışmalardaki yeşil renk ve tonları görüşü destekleme ve destekleme derecesi olarak yansıtılırken kırmızı ve tonları ise görüşe karşı fikirleri ve derecelerini belirtmektedir.

Ek Bilgiler: Kialo Edu

Beceri

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

,

Ödeme Planı

Öğretim Yöntemi

Öğretim Tekniği

Ekran Görüntüleri: Kialo Edu

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Kialo Edu" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0