Perusall

Ücretsiz

İncelemeni ekle
0
Karşılaştır

Perusall, işbirliğine dayalı okumayı, katılımı ve kavramsal anlayışı teşvik etmek için tasarlanmış çevrimiçi sosyal bir öğrenme platformudur. Eğitmen, Perusall’da çevrimiçi bir ders oluşturur, yayıncıların ders kitaplarının elektronik versiyonlarını kullanır veya makale veya belge yükler ve ardından okuma ödevleri oluşturur. Öğrenciler, modern bir sohbette yorum veya soru göndererek (veya yanıtlayarak) atanan okumaya eş zamansız olarak açıklama ekler.

Perusall ayrıca hem öğrencilere hem de eğitmenlere öğrencilerin okuma ödevlerine nasıl katıldıkları hakkında sürekli geri bildirim sağlayan entegre bir değerlendirme aracına sahiptir. Son olarak Perusall, Confusion Report adı verilen eğitmenler için yerleşik bir araca sahiptir. Bu rapor, özellikle öğrencilerin en çok mücadele ettiği içeriğe belirlemede bir özet sunarak eğitimciler içerik hazırlamalarına yardım eder.

Uygulama özellikleri nelerdir?

  • Belgeleri her yerden kullanın: Tüm okuma ödevlerini tek bir yerde teslim edin. Yayınlanmış kitapları kabul edin, açık eğitim kaynaklarını dahil edin veya kendi materyallerinize sürükleyip bırakın.
  • Öğrencileri motive edin: Öğrenciler okumalara açıklama ekler ve eşzamanlı olarak birbirlerinin yorumlarına ve sorularını bağlam içinde yanıtlarlar. Perusall proaktif olarak öğrencileri sürekli kişisel motivasyon sağlayarak otomatik kişiselleştirilmiş rehberlikle meşgul eder. Verimli tartışmalar sağlamak için büyük kurslar otomatik olarak daha küçük gruplara ayrılır.
  • Tam metrikleri alın: Bir bakışta öğrenci ilerlemesini takip edin ve ders saatini planlamak için “student confusion report”u kullanın.

Ücret Modeli

Perusall uygulaması ücretsiz olup sadece uygulama üzerinde ücretli kitaplardan yararlanılmak istenirse öğrenciler bu kitabın ücretini ödemek durumdadır.

Ek Bilgiler: Perusall

Beceri

,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: Perusall

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Perusall" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0