Thingiverse

Ücretsiz

İncelemeni ekle
0
Karşılaştır

Thingiverse, üç boyutlu yazıcıların yaygınlığının artmasıyla birlikte oluşturulan üç boyutlu materyallerin açık lisanslama altında paylaşıldığı ve paylaşılan materyallerin tüm kaynak dosyalarına erişimin sağlandığı bir topluluk sitesidir.

Üç boyutlu materyallerle ilgilen bir kişi Thingiverse sitesini kullanarak neler yapabilir?

Tanıt

Thingiverse, herkesin tasarımlarını anlattığı bir sitedir. Kişiler, harici bir 3B modelleme yazılımı ile oluşturdukları materyallerini siteye yükleyerek tanıtımını yapabilir.

Paylaş

Paylaşım kültürü arttıkça internet kullanıcıları oluşturdukları ürünleri tekrar başka kullanıcıların erişimine açmaktadır. Thingiverse sitesinde paylaşılan bir üç boyutlu materyaller üç boyutlu yazıcı ile çıktı alınabilir. Başkalarına ilham verebilir ve paylaşılan materyaller indirilerek üzerinde değişiklikler yapılabilir.

Keşfet

Thingiverse üzerinde 1.5 milyonu aşkın üç boyutlu model bulunmaktadır. Thingiverse topluluğu her geçen gün oluşturdukları materyalleri paylaşarak bu sayıyı arttırmaktadır. Tüm bu modeller incelenebilir, çıktısını alınabilir ve düzenlenebilir olduğundan kullanıcılara yeni fikirler vermesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Thingiverse üzerinde tüm 3B parçalarının kaynak dosyalarının paylaşıldığı bir robot modül örneği.
Robot modülüne erişmek için: https://www.thingiverse.com/thing:2662828

Ek Bilgiler: Thingiverse

Beceri

,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: Thingiverse

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Thingiverse" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0