0
Karşılaştır

Vedubox size özel bir sistemde online eğitim, kurs, sınav, toplantı ve webinar yapmanızı sağlayan entegre e-eğitim ve iletişim sistemidir. Eğitim kurumlarının yanında şirketler tarafından personel, bayi, tedarikçi, müşteri, ürün eğitimleri, seminerleri, toplantıları ve destek hizmetleri için kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızın online sosyal bir ortamda hem öğrenebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunar.

Uygulamanın özellikleri nelerdir?

  • Eğitim İçerik Yönetimi: Sistemde sınırsız eğitim/ders oluşturulabilir. Eğitim içerisine video, doküman, sunum, youtube/vimeo v.b. içerikler eklenebilir. Konu başlıkları oluşturulabilir. İçerikler sıralanabilir ve düzenlenebilir. Her bir içerik öncesinde ve sonrasında sorular ve testler eklenebilir. Videoların içerisine sorular eklenerek etkileşimli videolar oluşturulabilir. Başarılı olunması durumunda katılımcı ve başarı sertifikası sistem tarafından oluşturulabilir. Kullanıcılara ödev/görev ataması yapılabilir. Eğitime özel yorum, duyuru, anket ve forum gibi özellikler de mevcuttur.
  • Video Konferans: Sistem oldukça gelişmiş video konferans özelliklerine sahiptir. Aynı anda 100, 300, 500 katılımcı toplantı yapılmasını sağlar. İstenirse özel ya da grup toplantı ve görüşmeleri de yapılabilir. Toplantı günleri ve saatleri takvim içinde planlanabilir. Video konferans iptal edilebilir. Gün ve saati değiştirilebilir.Bütün katılımcılarla otomatik takvim paylaşımı özelliği vardır. Katılımcılara toplantı gün ve saati ile ilgili e-posta ve sms gönderilebilir. Toplantı sırasında kayıt yapılabilir. Kayıt sonradan tekrar tekrar izlenebilir. İzin verilmiş ise kaydı indirilebilir. Toplantı katılımcıları ile ilgili gelişmiş raporlama özelliği mevcuttur. Video konferans ekranında katılımcıları yönetme, seslerini ve görüntülerini kapatma, toplantıdan atma, ekran paylaşımı, buluta ya da bilgisayara kaydetme, beyaz tahta, ekran düzeni, ses ve görüntü ayarları gibi özellikler mevcuttur. Ekran paylaşımı için doküman, sunum yüklemeye gerek yoktur. Bilgisayardaki herhangi bir doküman ya da program paylaşılabilir. Birlikte üzerine yazı yazma ve işaretleme (annotation) özellikleri de vardır. Breakout denilen toplantı sırasında küçük toplantı gruplarına bölünebilme ve tekrar tek toplantıda birleşme özellikleri mevcuttur. Katılımcı,misafir, moderatör, sunumcu gibi roller de mevcuttur. Canlı etkinlikler facebook ve youtube a canlı yayın edilebilir. Aynı anda alınan lisansa bağlı olarak istenildiği kadar canlı etkinlik planlanabilir.
  • Soru Bankası, Test ve Sınav: Soru ve test kategorileri ve soru bankasında farklı tip sorular oluşturulabilir. Sorular manual, excelden ya da pdf soru kitapçığından oluşturulabilir. Latex editörü ile matematiksel ifadeler girilebilir. Kategorize edilebilir. Soru bankasından sorular elle ya da otomatik çekilerek test ve sınavlar oluşturulabilir. Testler eğitimler içindeki içerikler ile eşleştirilebilir. Test ve sınav raporları ve analizleri sistem tarafından sunulur. Değerlendirmeler açık uçlu sorulara verilen cevaplar dışında otomatik yapılır. Sorular, test ve sınav sonuçları dışarı excel olarak aktarılabilir. Optik okuyucu sonuçları sisteme aktarılabilir ve otomatik olarak değerlendirilebilir. Soru-cevap eğitmen tarafından değiştirilebilir. Testlere ve sınavlara süre verilebilir. Testlere ve sınavlara bir den fazla katılım, soru cevap şıklarının farklı gelmesi gibi özellikler de mevcuttur.
  • Raporlama ve Analiz: Kullanıcılar, eğitimler, toplantılar, webinarlar ve canlı dersler ile ilgili gelişmiş raporlar ve analizleri sistem yöneticisi, yönetici ve öğretmen düzeylerinde mevcuttur. Özet ve detay raporlar sunulur. Raporlar excel çıktısı olarak alınabilir. Eğitim, test, sınav, canlı etkinliklere katılım, ödeme , kullanıcı raporları ve analizleri sistem tarafından sunulur.

Ücret Modeli

VeduBox’ın farklı kurum amaçlarına özel farklı özellikler sunan paketleri vardır. Tüm paketler için Vedubox firması ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Ek Bilgiler: VeduBox

Beceri

,

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

,

Kademe

, ,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: VeduBox

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"VeduBox" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0