WolframAlpha

 49,10

İncelemeni ekle
1
Karşılaştır

WolframAlpha, matematiksel hesaplar yapan bilim insanlarının tercihlerinden biri olan Mathematica yazılımının geliştiricisi Stephen Wolfram’ın sahibi olduğu Wolfram Research tarafından geliştirilen bir bilgi motorudur.WolframAlpha, çevrimiçi bir hizmet olarak var olan sistematik bilgilere herkesin doğrudan erişebilmesini sağlar ve sistematik bilgileri hesaplanabilir kılar. 1 Mart 2009’da Stephen Wolfram tarafından internet camiasına duyurulan bilgi motoru, 15 Mayıs 2009’da halk kullanımına açılmıştır. WolframAlpha’ya bir ülke ismi, şehir, bir tarih, bir hesaplama ya da tarihsel bir olay yazıldığı zaman kesin cevaplar ayrıntılı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Ücret Modeli

WolframAlpha, üç farklı ücret modeli sunmaktadır. Bunlar; ücretsiz, pro ve pro premium olarak belirlenmiştir.

Ücretsiz: Sorgu geçmişi ve özelleştirilebilir ayarlarla kişiselleştirilmiş deneyim. (Adım adım çözümler içermez)

Pro: Ücreti yıllık faturalandırıldığı zaman aylık $4.75, aylık faturalandırıldığı zaman $6.99 olarak belirlenmiştir. Pro hesabıyla adım adım çözümler, yazdırılabilir çalışma sayfaları ve daha uzun hesaplama süresi ile ek sınıf kaynaklarının kilidini açılmaktadır.

Pro Premium: Ücreti yıllık faturalandırıldığı zaman aylık $7.99, aylık faturalandırıldığı zaman $12 olarak belirlenmiştir. Bu hesapla birlikte tüm özelliklere tam erişim ve öncelikli müşteri desteği sağlanmaktadır.

Ek Bilgiler: WolframAlpha

Beceri

,

Desteklenen Platform

, , ,

Dil Desteği

Kademe

, ,

Ödeme Planı

, ,

Ekran Görüntüleri: WolframAlpha

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"WolframAlpha" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0