Daha fazla bilgi

Elementari ile interaktif hikayeler oluşturabilirsiniz. Dijital hikaye anlatımı için ihtiyaç duydunuz materyalleri sürükle bırak kod blokları ile kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Elementari Özellikleri

  • Sürükle Bırak

Metin, illüstrasyon, şekil ve daha birçok farklı tasarım öğesini sahneye eklemek için sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Sahnede istediğiniz konuma taşıyabilir, boyutunu ayarlayabilir ve döndürebilirsiniz.

  • Animasyonlar

Elementari ile sahnedeki illüstrasyon veya metinlere hareket kazandırabilirsiniz. Sahnede belirme, hareket etme, dönme ve diğer birçok animasyon özelliği ile hikayelerinize canlılık katın.

  • Görsel Filtreler

Görsellerinizin ve fotoğraflarınızın tam da istediğiniz gibi görünmesi için resim düzenleme araçlarından ve görsel filtrelerinden yararlanabilirsiniz.

  • Etkileşim Öğeleri

Ses oynatma, yeni bir sayfaya gitme veya hareketlendirme gibi farklı etkileşim öğelerini kullanarak hikayenizi güzelleştirebilirsiniz.

  • Yazı Çeşitliliği

Hikayenizi en güzel şekilde anlatmak için Google’ın binlerce yazı tipini kullanabilirsiniz.

  • Bileşenler

Özelleştirilebilir butonlar ve fazlasını ekleyin. Elementari içerisinde farklı bileşenler bulunmaktadır.


Elementari, herhangi bir kurulum ve indirme işlemi gerektirmeksizin doğrudan bulut üzerinde çalışır ve oluşturduğunuz tüm materyaller bulutta saklanır. Hikayeleriniz istediğiniz yer ve zamanda tekrar düzenlenebilir.

Hikayelerinizi istediğiniz sosyal ağda yayınlayın ya da embeb (yerleştirme) kodu yardımıyla blog veya web sitenize ekleyin.

elementari

İlgili Haberler

Herhangi bir içerik bulunamadı.

Bir Yorumda Bulunun

Şifremi Unuttum

Lütfen kullanıcı adı veya e-posta adresi giriniz. Yeni bir şifre oluşturmak için e-postanıza bir link gelecektir.