Daha fazla bilgi

Kialo, eleştirel düşünme becerisini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir ortamdır. Kialo ile tartışmaları mantıksal açıklamalarla destekleyerek ortak uzlaşıya dayalı çözümler üretebilir ve öğrencilerin bu becerilerinin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Kialo ile büyük küçük demeden her konuda tartışma açabilir ve konunun yer yönünü tartışma yoluyla derinlemesine inceleyebilirsiniz. Sınıf için özel tartışmalar oluşturabileceğiniz gibi dünya üzerinde en çok tartışmalı konulara da katkı getirip evrensel bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Kialonun tek misyonu dünyayı daha düşünceli bir ortama dönüştürmektedir.

Oluşturduğunuz tartışmalara katkı getiren kişilerin fikirlerini katılma ve katılmama durumu ile derecesine kadar görüntüleyebilir ve genel bir bakış açısı elde edebilirsiniz.

Kialo tartışma ekranı örneği.

Bunlara ek olarak tartışma topolojisi ile tartışmadaki genel eğilimleri grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz. Tartışmalardaki yeşil renk ve tonları görüşü destekleme ve destekleme derecesi olarak yansıtılırken kırmızı ve tonları ise görüşe karşı fikirleri ve derecelerini belirtmektedir.

tartışma topolojisi

İlgili Haberler

Herhangi bir içerik bulunamadı.

Bir Yorumda Bulunun

Şifremi Unuttum

Lütfen kullanıcı adı veya e-posta adresi giriniz. Yeni bir şifre oluşturmak için e-postanıza bir link gelecektir.