Daha fazla bilgi

MindMeister, çevrimiçi zihin haritaları aracı olup fikirlerinizi görsel olarak oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlar. İşbirliğine dayalı zihin haritaları oluşturulabilir. Beyin fırtınası, not alma, proje planlaması gibi süreçlerde kullanılabilir.

mindmeister editör ekranı

MindMeister, tamamen web tabanlı bir uygulamadır. Herhangi bir güncelleme ve indirme işlemi gerektirmez. Tüm işlemleriniz bulut üzerinde kaydedilir ve istediğiniz zaman tekrar erişebilir durumdadır.

MindMeister’ı farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Sunum

MindMeister sunum modu ile oluşturduğunuz zihin haritalarını hızlıca güzen görünen, dinamik bir sunuma dönüştürebilirsiniz. İşleminizi tamamladığınızda ise sunum sayfalarını PNG olarak indirebilir ya da tüm sunumu blogunuza veya web sitenize gömebilirsiniz.

mindmeister sunum modu

Proje Yönetme

MindMeister başarılı şekilde MeisterTask ile entegre durumdadır. MeisterTask, takımlar için çevrimiçi proje ve görev yönetimi uygulamasıdır. MindMeister’da proje planınızı veya beyin fırtınası aşamasını tamamladığınız anda fikirlerinizi sürükle bırak ile MeisterTask projesi olarak oluşturabilirsiniz.

mindmeister proje yönetimi

İlgili Değerlendirmeler

Herhangi bir içerik bulunamadı.

Bir Yorumda Bulunun

Şifremi Unuttum

Lütfen kullanıcı adı veya e-posta adresi giriniz. Yeni bir şifre oluşturmak için e-postanıza bir link gelecektir.