Paylaşım Araçları

1 - 15 araç gösteriliyor. Toplam araç: 24

1 sayfa gösteriliyor. Toplam sayfa : 2

Logo Araç Adı Kategori Ücret Nitelikler Puanı
Excalidraw
Excalidraw, dijital ortamlarda kullanıcıların el çizimi efekti veren tasarımlar yapmasını sağlayan bir çizim ve işbirlikçi beyin fırtınası aracıdır.
Ücretsiz

0 out of 5

Ecamm Live
Ecamm Live, MacOS işletim sisteminde kullanılabilen canlı yayın ve video prodüksiyon için güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır.
$16,00

0 out of 5

Figma FigJam
Figma FigJam, çevrimiçi işbirliğine dayalı beyaz tahta uygulaması, profesyonel özelliklere ve eğitsel hazır şablonlara sahiptir.
Ücretsiz

0 out of 5

Microsoft Stream
Microsoft Stream, iş yerinde video yüklemek, paylaşmak ve yönetmek için Microsoft 365 ile entegre, güvenli bir platform sunar, eğitimcilerin ders materyallerini video formatında sunmalarını ve öğrencilerle etkileşimde bulunmalarını kolaylaştırır.
Ücretsiz

0 out of 5

YoTeach
Yoteach App, eğitimciler ve öğrenciler arasında etkileşimli bir öğrenme ortamı yaratmayı amaçlayan bir mobil ve web uygulamasıdır.
Ücretsiz

0 out of 5

Kinopio
Kinopio, yaratıcı düşünce ve fikir oluşturma süreçlerini destekleyen, kullanıcıların kartlar, resimler ve bağlantılar aracılığıyla fikirlerini oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanıyan görsel ve etkileşimli bir işbirliği aracıdır.
Ücretsiz

0 out of 5

Wormhole
Wormhole, basit, özel dosya paylaşımını sağlayan bir uygulamadır.
Ücretsiz

0 out of 5

TeamLink
TeamLink uygulaması, kullanıcıların yüksek kaliteli video konferans deneyimleri yaşamalarını sağlayan bir web ve mobil uygulamadır.
Ücretsiz

0 out of 5

Pexels
Pexels, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video içeriği sunan ücretsiz bir stok görsel platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Instructables
Instructables, kullanıcıların çeşitli "nasıl yapılır" projelerini paylaştığı, DIY (kendin yap) kültürünü destekleyen bir web platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Remind
Remind, eğitim kurumları ve aileler arasında güçlü bir iletişim platformu olarak hizmet vermektedir.
Ücretsiz

0 out of 5

Google Jamboard
Google Jamboard, ekip çalışmalarını kolaylaştıran, etkileşimli bir beyaz tahta uygulamasıdır.
$6,00

0 out of 5

SlideShare
SlideShare, kullanıcıların slayt gösterileri, infografikler, belgeler ve videolar gibi çeşitli içerikleri paylaşmalarına ve keşfetmelerine olanak tanıyan bir sunum paylaşım platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Whiteboard.fi
Whiteboard.fi, öğretmenlerin ve öğrencilerin eş zamanlı olarak etkileşimli tahtalar üzerinde çalışmasına olanak tanıyan bir çevrimiçi beyaz tahta aracıdır.
Ücretsiz

0 out of 5

Signal
Signal, kullanıcıların metin, ses ve video mesajları gönderebilmelerini, ayrıca grup sohbetleri yapabilmelerini sağlayan bir iletişim uygulamasıdır.
Ücretsiz

0 out of 5