Alfabe ve Harfler

İncelemeni ekle

Ücret Sor

0
Karşılaştır

Alfabe uygulaması, çocukların alfabeyi öğrenmelerini kolaylaştıran eğlenceli bir uygulamadır. Çocuğunuz Alfabe uygulaması ile okul öncesinde harfleri kolayca öğrenecektir.

Alfabe uygulaması harfleri sesli ve görsel olarak sunarak öğrenmeyi kolaylaştırır. Çocuğunuz Alfabe uygulaması ile oynarken çeşitli hayvanlar ve nesneler ile harfleri pekiştirecek, eğlenceli seslerle hayvanları ve nesneleri tanıyacaktır.

Alfabe uygulamasının kullanımı oldukça basittir. Her harf kendi içerisinde çeşitli nesneler ve sesler barındırmaktadır. Nesneleri değiştirmek için sağ ve sol ok tuşlarını kullanmak yeterlidir. Ayrıca detay sayfasında harfler arasındada geçiş yapılabilmektedir. Sesi dinlenmek istenen hayvan veya araç için hoparlör butonuna tıklamak yeterlidir.

Alfabe uygulamasında çocukların eğitici öğeler ile alfabeyi ve harfleri öğrenmesi hedeflenmiştir. Çocuğunuzun alfabe uygulaması ile oynarken harfleri kolayca öğrendiğine şahit olacaksınız.

Alfabe uygulaması okul öncesi ve okul başlangıcı seviyesindeki çocuklar için geliştirilmiştir.Uygulama Eğlenceli grafikler ve sesler sayesinde her yaştan çocuğun ilgisini çekebilmektedir.

Alfabe uygulaması tüm ekran çözünürlükleri için uygundur.

Ek Bilgiler: Alfabe ve Harfler

Beceri
Desteklenen Platform
Dil Desteği ,
Kademe ,
Uygulama Özellikleri
Ücret Modeli

Ekran Görüntüleri: Alfabe ve Harfler

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Alfabe ve Harfler" için inceleme gönderen ilk kişi olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğitim Teknolojileri Platformu
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0