Yazılım Araçları

1 - 11 araç gösteriliyor. Toplam araç: 11

1 sayfa gösteriliyor. Toplam sayfa : 1

Logo Araç Adı Kategori Ücret Nitelikler Puanı
Pencil Code
Pencil Code, çocuklar ve başlangıç seviyesindeki yetişkinler için tasarlanmış, eğlenceli ve etkileşimli bir kodlama platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Replit
Replit, kod yazma, derleme ve çalıştırma sürecini çevrimiçi bir platformda basitleştiren, eğitimciler ve öğrenciler için mükemmel bir araçtır.
Ücretsiz

0 out of 5

Fritzing
Fritzing, elektronik prototipleme için geliştirilmiş, kullanıcı dostu bir araçtır.
Ücretsiz

0 out of 5

PictoBlox
PictoBlox, çocuk ve gençlerin yaratıcı ve etkileşimli projeler aracılığıyla kodlama öğrenmelerini sağlayan, blok tabanlı ve Python programlama platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Weebly
Weebly, kullanıcıların kolaylıkla web siteleri, bloglar veya çevrimiçi mağazalar oluşturabilmelerini sağlayan popüler bir web sitesi kurma platformudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Codemoji
Codemoji, 1. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrencilere web geliştirme ve kodlama temellerini öğretmeyi amaçlayan bir eğitim platformudur.
$15,00

0 out of 5

8b
8b, hızlı, mobil uyumlu ve Google dostu web siteleri oluşturmanızı sağlayan ücretsiz ve basit bir çevrimiçi web sitesi oluşturucusudur.
Ücretsiz

0 out of 5

Thunkable
Thunkable, mobil uygulama geliştirme sürecini basitleştiren yenilikçi bir platformdur.
Ücretsiz

0 out of 5

Scratch
Scratch, çocukların ve gençlerin kendi interaktif hikayelerini, oyunlarını ve animasyonlarını programlamalarına olanak tanıyan bir web tabanlı, blok tabanlı görsel programlama dili ve topluluktur.
Ücretsiz

0 out of 5

Google Siteler
Google Siteler, kullanıcıların kolaylıkla web sayfaları oluşturmasını ve düzenlemesini sağlayan bir web geliştirme aracıdır.
Ücretsiz

0 out of 5

ScratchJr
ScratchJr, çocukların kendi interaktif hikayelerini ve oyunlarını programlamalarını sağlayan ücretsiz bir eğitimsel uygulamadır.
Ücretsiz

0 out of 5